• 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

•

Żołnierze "Wyklęci", zwani również "Niezłomnymi" to bohaterowie antykomunistycznego podziemia, zrodzonego w Polsce tuż po II wojnie światowej z niezgody na podporządkowanie kraju wpływom ZSRS i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu.

Jednym z elementów poznawania losów "NIEZŁOMNYCH" i obchodów dnia pamięci w naszej szkole jest ekspozycja gazetki oraz przygotowanie przez uczniów prezentacji multimedialnej.

Katarzyna Dmochowska

• Pomagamy Ukrainie!

•

Nasza szkoła włączyła się w pomoc osobom potrzebującym wsparcia z Ukrainy. Prosimy o przynoszenie rzeczy do szkoły i pozostawienie ich na korytarzu przy głównym wejściu. Zbiórka trwa do końca tyggodnia

Zbieramy:

• żywność z długim terminem przydatności
            • odzież dla dorosłych i dzieci
            • artykuły higieniczne
            • koce, ręczniki, pościel
            • sztućce

Ponadto prosimy o:

• bandaże, opaski uciskowe, plastry
            • leki przeciwbólowe
            • bieliznę

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Na zamieszczonych zdjęciach efekt dwóch dni działań!