• Zajęcia taneczne

• Paaro, czyli Polska Akademia Aktywności i Rozwoju Osobistego, to organizator zajęć tanecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez realizację zajęć taneczno-rozwojowych WINgee – Rozwiń Skrzydła –  Paaro chce wspierać dzieci i pokazywać im, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest się starać i rozwijać. Celem jest rozwój u dziecka tzw. motywacji wewnętrznej – czyli motywacji powodującej zachowanie, której celem nie jest osiągnięcie zewnętrznych nagród (jak kolejna zabawka czy słodkość), a uczucie satysfakcji ze tego co się robi oraz z postępu jaki temu towarzyszy.

Termin realizacji zajęć

• czwartki, godz.12.30-13.00 - grupa: 3-/3-4-latki - czas zajęć dla grupy: 30 minut
          • czwartki, godz.13.05-13.50 - grupa szkolna - klasy 1-3 - czas zajęć dla grupy: 45 minut
          • czwartki, godz.13.55-14.25 - grupa: 6-/5-6-latki - czas zajęć dla grupy: 30 minut