• Rada Rodziców SP informuje

• 18.10.2022 21:20
        • Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2021/2022
        •

1. Ślubowanie klas pierwszych SP – dla uczniów zostały zakupione dyplomy z okazji ślubowania oraz ołówek do pasowania, dla Dyrektora Szkoły została zakupiona Toga,

2. Dzień Edukacji Narodowej,

3. Tłusty Czwartek –  zakup pączków dla wszystkich uczniów,

4. Mikołajki – zakup cukierków oraz drobnych upominków dla dzieci,

5. Dofinansowanie wycieczek szkolnych w ramach małego inżyniera.

6. Zakup mini hokeja do sali gimnastycznej

7. Sfinansowanie pracowni językowej – zakup sprzętu audio, szafek i dekoracji do Sali nr 20.

8. Fundowanie nagród w konkursach szkolnych.

9. Opłaty za udział w międzyszkolnych zawodach sportowych

10. Zakup banneru do przedstawienia – P. Dorota Trzeciak

11. Zakup pojemników na ciasta podczas kiermaszów charytatywnych.

12. Sfinansowanie projekcji filmów dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej oraz przedszkola w ramach Dnia Dziecka - „Kino pod chmurką”

13. Fundowanie nagród, upominków, książek, dyplomów uczniom wyróżniającym się oraz nagrody dyrektora szkoły na zakończenie roku szkolnego.

14. Zakończenie roku szkolnego

15. Premie za 100% płatności na komitet rodzicielski w klasie.

Składka na komitet w 2021/2022 wynosiła 50 zł za pierwsze dziecko w szkole, 20 zł za drugie dziecko w szkole, 3 i kolejne zwolnione.

Wpłat dokonało 182 uczniów na kwotę 7 640,00 zł.

Na konto Rady Rodziców wpłynęły również środki od:

- Radnych Gminy Szumowo,

- Banku Spółdzielczego w Szumowie

- Harcerzy

- EDUKO Agat Śladawska

- indywidualnych osób - darczyńców,

Rada Rodziców brała czynny udział w akcjach charytatywnych i zbiórce pieniędzy na rzecz chorej Julki Kierzkowskiej. Kiermasze ciast oraz odegrane kilkakrotnie przedstawienie „Brzydkie kaczątko” przez rodziców cieszyły się ogromnym powodzeniem. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do czynnego udziału w życiu szkoły. Nawet najmniejsza pomoc jest dla nas ogromnym wsparciem.